1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - płyta nie jest obsługiwana + Nie można otworzyć pliku: Layer Break=2133520

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Majorka636, Październik 14, 2013.

1. Majorka636

Majorka636 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej!
    Męczę się i walczę z grą :/
    Mam wersje gry LOTR Complex, nagrana imgburnem, wczesniej sprawdzona abgxem, na płytę Verbatim.
    Przy włożeniu do xboxa wyskakuje "Błąd. Płyta nie jest obsługiwana". Próbowałam nagrać kilka razy - i Overburnem i Truncate, i nic.
    Dostałam podpowiedź żeby spróbować nagrać CloneCD zamiast imburnem, ale Clonem nagrywanie nawet nie chce ruszyć bo wyskakuje coś takiego:
    Nie można otworzyć pliku: Layer Break=2133520
    Nie można odnalezc określonego pliku.

Ale ja mam zarówno plik iso jak i dvd, wiec nie wiem o co chodzi :/
    Pomoże ktoś z takim kwiatkiem?

Wczytywanie...

Poleć forum