1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji dasha.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PietrzuLDZ, Grudzień 26, 2011.

1. PietrzuLDZ

PietrzuLDZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Problem polega na tym iż miałem zainstalowanego iXtreme 2.0 i nie było żadnego problemu z odpalaniem gier z xgd 3. Po aktualizacji przez internet na najnowszego dasha z 6.Gru.2011 gry przestały chodzić. Zainstalowałem na nowo iXtrema 2.0 ale nic to nie pomogło :( Wróciłem do oryginalnego firmwera włączyłem konsolę wyczyściłem pamięć podręczną i zainstalowałem znowu iX 2.0 i też nic nie pomogło, wgrałem nawet najnowszego iX 3.0 i także lipa. Sprawa jest o tyle dziwna że po wgraniu iXtrema 1.9 starsze gry działają a te z xgd3 nie (wiem że to normalne) ale po wgraniu iX'a 2.0 czy 3.0 żadne gry nie działają przy starszych jest albo "odczytuję" albo "odtwórz płytę DVD" a przy np: MW3 jest "zagraj w grę" ale mimo wszystko wywala do dasha? Jak mogę to rozwiązać :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. PietrzuLDZ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra ale dlaczego nie odpalają się starsze gry? Poprostu żadna nie chodzi a mam ich z 70 i teraz muszę każdą z osobna patchować? Nie ma innego sposobu?

Na forum jest napisane że najnowszy dash nie powinien mi usunąć przeróbki a jednak nie mogę grać w gry które chodziły, czemu?

4. PietrzuLDZ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Generalnie nie zależy mi na tym by się podpinać do neta i mogę mieć iX'a 2.0 poprostu nie rozumiem czemy 1.9 ogarnia starsze gry iX 2.0 ogarniał poprostu wszystko MW3 też a po tej aktualizacji iX 1.9 działa bez problemu natomiast jak wgrywam 2.0 to nie odczytuje kompletnie nic i tego nie rozumiem. Ten najnowszy dash ma jakieś zabezpieczenia dodatkowe w sobie że po tej aktualizacji nie odczytuje xgd3? I czemu starsze gry nie chodzą? Tego nie rozumiem. Jak wgram 1.9 to jest ok starsze chodzą jak chodziły... Dodam że mam Lite-On Phat DG-16D2S Fw ver. 74850C

5. PietrzuLDZ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko temat rozwiązany i do zamknięcia :) I dzięki za podpowiedzi darmon. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum