1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po aktualizacji gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chris, Kwiecień 6, 2012.

1. Chris

Chris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem przy akutalizacji BF3

Mam X360 w wersji Slim z dyskiem 4GB, na którym nie mam już miejsca. Musiałem zaktualizować BF3 zapisując najnowszą aktualizację na pendrive (poprzednia chyba ze 2,5 gb mi zajmuje ;/) i podczas wczytywania map na multi wyskakuje mi komunikat o brudnej płycie. Czy nie obejdę tego i musze kupic dysk twardy? Aha i kolejne pytanie to czy MW3 też trzeba aż tyle aktualizować, bo moze po prostu się zamienię...

EDIT:
    Podbijam, czy aby gra dobrze choodzila piliki odnosnie jej moga byc tylko na dysku?

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. Warn

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Bf masz oryginalnego??

4. Chris

Chris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście, nic nie jest przerabiane. Wcześniejsze aktualizacje mam na dysku, a najnowszą (e-sport i wlasne serwery) na pendrive.

przepraszam za te posty, ale to najprostsza metoda aby temat nie zginął w natłoku nowych

Wczytywanie...

Poleć forum