1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kapuchon, Maj 26, 2011.

1. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Sprawa wygląda następująco :

Wczoraj czyli 25 maja około godziny 16 włączyłem konsolę pierwszy raz od 5-6 dni. Po włączeniu konsola poprosiła mnie o aktualizację na którą wyraziłem zgodę. Po ściągnięciu aktualizacji konsola uruchomiła się ponownie po czym przez około 2 sekundy pisało że trwa instalacja aktualizacji. Po około 2-3 sekundach na ekranie telewizora wyskakuje taki komunikat jak w linku niżej.

http://img808.imageshack.us/img808/2130/dsc00055c.jpg

Po każdorazowym włączeniu konsoli przez 2-3 sekundy pisze instalowanie aktualizacji po czym za każdym razem wyskakuje na ekranie taki komunikat jak w linku wyżej. Dodam że padem da się włączyć konsole ale po jej włączeniu pad nie łączy się z konsolą tylko mrugają 4 diody na padzie. Próbowałem już włączać bez neta i bez dysku, odłączałem od prądu i podłączałem i nic. Dodam jeszcze że gdy pojawi się ten komunikat nic nie można zrobić w konsoli. Jeśli czegoś ważnego nie napisałem to uzupełnię jak będzie trzeba. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja miałem podobny problem tylko że podczas instalacji to otworzyłem napęd żeby płyte wyciągnąć i też mi wyskoczył błąd tylko że inny kod był już nie pamietam jaki. Ale za 3 razem udało mi się bez problemu zainstalować.

4. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem teraz gdzie ale wyczytałem gdzieś że jest w Xboxie jakiś guzik który powoduje usunięcie wszystkich aktualizacji oprócz pierwszej jaka była. Jest coś takiego ? Jeśli to tak może bym usunął wszystkie i na nowo ściągnął ?

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jako takiego guzika nie ma. ewentualnie kombinacji przyciskow. ale takowej nie znam i watpie zeby cofała dash. napewno nie :) sproboj wgrac dash z pendraka/plyty

6. HOSSE6668

HOSSE6668 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    A mi przy aktualizacji konsoli wyskakuje taki bład
    kod statusu:
    3151-3355-1600-2203-C000-0001
    i nie wiem ocb
    Chce pograć w Crisisa i nie moge

7. DANMAR

DANMAR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wciśnij i trzymaj guzik synchronizacji taki mały guzik z przodu konsoli.Trzymaj go włącz konsole i nie puszczaj do czasu aż się pokaże menu konsoli.

8. HOSSE6668

HOSSE6668 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia

Dobra mam już :
    wgrałem aktualizacje SystemUpdate_12625_USB z pendrive i śmiga mi Crysis 2
    już o nic mi nie wola i żaden błąd nie wyskakuje

9. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powiesz mi skąd mogę ściągnąć ten plik ? I jak wgrać tą aktualizacje gdy nie mogę nic zrobić z konsola po jej uruchomieniu ?

Danmar - twój sposób nie działa.

Edit - nagrałem krótki film ja kto wygląda - tak się dzieje za każdorazowym włączeniem konsoli i nie mogę nic zrobić. Przepraszam za jakość ale aktualnie nie mam aparatu pod ręką.

Link : http://www.youtube.com/watch?v=3KIW6crETGg

10. HOSSE6668

HOSSE6668 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    SystemUpdate_12625_USB
    ściągnąłem z stad
    http://www.xbox.com/system-update-usb

Jeśli nawiązanie połączenia internetowego przez konsolę Xbox 360 jest niemożliwe, aktualizacje oprogramowania konsoli można skopiować z komputera na napęd flash USB, a następnie zainstalować je na konsoli.
    Uwaga Na napędzie flash USB musi być używany system plików FAT32 oraz "pusty" pendrive

Podłącz napęd flash USB do portu USB w tym komputerze.

Pobierz plik aktualizacji. http://www.xbox.com/system-update-usb

Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać plik .zip aktualizacji oprogramowania konsoli na komputerze.

Rozpakuj plik. Jeśli używasz systemu Microsoft Windows XP, Windows Vista lub Windows 7, kliknij dwukrotnie plik zip, aby go rozpakować.

Skopiuj zawartość pliku .zip do głównego katalogu dysku flash.

Odłącz napęd flash USB od portu USB komputera.

Podłącz dysk flash do portu USB konsoli Xbox 360.

Uruchom ponownie konsolę.

Po uruchomieniu ponownym konsoli program instalacyjny uruchomi się automatycznie. Po wyświetleniu monitu o aktualizację nowego oprogramowania konsoli wybierz opcję Tak.

11. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wal do supportu MS. podobne problemy juz byly.

13. pegazus69

pegazus69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno czytałem coś takiego, że mogą wystąpić problemy podczas najnowszej aktualizacji dashborda, szczególnie w starszych xboxach. MS obiecał, że jeśli komuś wyskoczy takowy błąd wymienia za darmo na najnowszą konsolę slim. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno MS oficjalnie potwierdził tą informacje. napisz do supportu i się dowiesz.

14. pegazus69

pegazus69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuj jeszcze tego: (znalezione w internecie)

Podczas aktualizacji wystąpił błąd konsoli. Należy ostrożnie wykonać następujące czynności:

Napisz czy zadziałało

15. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    miałem identycznie, ale myslałem że to zdarza się tylko przy wersji beta, ale widać w pełnej wersji MS też tego nie przetestował dokładnie.

Problem wynika z tego że jakiegoś powodu nie udał sie flash napędu przez aktualizacje dasha i aktualizacja zamiast iść dalej to stawała zawsze w tym samym miejscu - sprawdzał czy jest nowy fw napędu ;( . Co najgorsze restart konsoli rozpoczyna znowu update i nie można z tego wyjść do poziomu dasha !!! . Żadne przyciski SYNC itp tu nie pomogą, aczkolwiek sprawdź to co napisał pegazus69, bo być może zadziała.

Na 100% pomoże wgranie ręcznie z poziomu PC nowego FW do napędu. Wtedy aktualizacja zobaczy że jest nowy fw i pójdzie dalej. Mi to pomogło i dla mnie to był jedyny sposób na odratowanie konsoli.

16. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to co nagrywałem na pendrive nagrać na płytę ? Dodam że to co napisał pegazus69 nie działa.

17. boby2pc

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    nie, musisz wgrać do napędu nowy fw (ten który jest z dashem) oczywiście zgrywając aktualny klucz z napędu. Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać to lepiej daj komuś kto sie zajmuje napędami.

18. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam że konsola nie jest przerobiona. Niestety nie wiem jak się to robi i nie mam nikogo kto może to zrobić.

19. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ściągnij z xbox.com najnowszą aktulizację i zgraj na pendrive włóż do konsoli i Uruchom ją TRZYMAJĄC PRZYCISK SYNCHRONIZACJI po czym zaktualizuj z pendriva.
    Powinno pomuc, znając życie wcześniejsza aktualizacja zle ci się wgrała.

20. boby2pc

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    o to bardzo dobrze ! Niezależnie od tego czy masz gwarancje czy nie wydaje mi się że MS powinien Ci uznać taką reklamacje i wymienić konsole lub naprawić, bo to ewidentnie ich wina. Zadzwoń na infolinie MS i spytaj się co zrobić w takiej sytuacji. Napisz tutaj koniecznie co Ci sie udało wywalczyć.

21. Kapuchon

Kapuchon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie pomaga ;((

Wczytywanie...

Poleć forum