1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po aktualizacji Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez imejl, Listopad 26, 2015.

1. imejl

imejl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z włączeniem konsoli po aktualizacji, tzn konsola się włącza, ale tylko tyle, nie ma nawet logo startowego. Po włączeniu konsoli padem, zapala się tylko kontrolka zasilania i tyle, a na dodatek nie wyszukuje pada. Pad którym włączam X'a świeci się i szuka konsoli, ale bez skutku ... no i teraz pytanie co się mogło stać? Historia jest taka, że konsola nie odpalana była przez 3 miesiące (cały czas podłączona). Po włączeniu domyślałem się, że się będzie chciała zaktualizować i tu uwaga przy instalacji juz pobranej aktualizacji wystąpił błąd (nie było napisane jaki), konsola się zrestartowała i ponownie zaczęła pobierać nowsze oprogramowanie, przy drugiej próbie instalacji nie było błędów, ale co dziwne pasek postępu był może na poziomie 60% i konsola się wyłączyła sama!, po jej włączeniu wystąpił problem opisany powyżej. ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jest to do naprawienia, koszt kolo 100zl

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...