1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji xboxa360 rgh jrunnerem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jordi2, Wrzesień 16, 2014.

1. Jordi2

Jordi2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    Aktualizowałem dziś dashboard konsoli programem j-runner zgodnie z tutorialem zamieszczonym tutaj na forum.
    Wszystko poustawiałem wrzuciłem na pendrive i w xellu aktualizowałem. Xell kazał wyłączyć konsolę po operacji i tutaj niemiła niespodzianka konsola nie odpowiada ani na uruchamianie przyciskiem od napędu(nie uruchamia się xell) ani nie startuje do fsd od czasu do czasu pomryga czerwonymi diodami. czy da się coś z tym zrobić ?
    Mam cpukey, dvdkey, flashdmp.bin, keyvault.bin. Czy da się to jakoś uratować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Chyba czeka cie wizyta u kogos z programatorem do nand...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

4. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To właśnie wyczytałem, że raczej nie obejdzie się bez wizyty w serwisie ;( Tylko proszę mi powiedzieć czy posiadając te pliki będą w stanie ożywić konsolę i jaki to może być orientacyjny koszt?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    60zl-80zl

1 osoba to lubi.
  6. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapytam jeszcze czy pliki ktore zrzucilem przed proba aktualizacji przez ftp mianowice cpukey, dvdkey, flashdmp.bin oraz keyvalut.bin wystarcza do uratowania konsoli?

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Tak

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  8. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola został odebrana z "serwisu" teoretycznie wszystko działa, nie uruchamia się fsd, i nie mam zielonego pojęcia dlaczego (przyciskiem od tacki uruchamia się Xell) ;( aktualny dash konsoli to 16747.
    Niestety nie dostałem żadnego launch.ini a chyba powinienem. Może ktoś by mi pomógł i podesłał gotowe launch.ini ja bym podał wszystkie dane potrzebne do wygenerowania tego pliku jeśli to możliwe zdalnie.
    Uprzedzę od razu że czytałem forum i szukałem w google ale bez rezultatu albo nie rozumiem a program dashlaunch jest dla mnie czarną magią :(

9. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najłatwiej jest przez dashlauch. Ma trochę nieintuicyjne menu ale da się wszystko ogarnąć - pod klawiszem select na padzie wyświetlą Ci się podpowiedzi co robi dany przycisk.
    Musisz zmienić pozycję default i wskazać xex FSD, potem zapisać ustawienia i gotowe - konsola będzie już startować poprzez FSD.

10. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiedz mi w takim razie jak mam odpalić dashlaunch jak za każdym razem gdy włączam konsolę uruchamia się dash konsoli a nie freestyle dash?

11. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrob edycję na pc pliku tekstowego. Wpisz default i ścieżkę do tego sample masz w katalogu dashlaunch

12. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  13. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napiszę wam tak bo już mi ręce opadają i dokładnie co drugie słowo musiał bym cenzurować gwiazdkami. Konsola nie jest moja a kumpla wielki fachura który miał ożywić konsolę trzymał ją 2 tygodnie... Myślałem że ożywi konsolę i wszystko będzie plug&play(tak jak przed próbą aktualizacji) skoro nie dał mi żadnych plików na pendrivie. Podpinam konsolę załącza się ale czekam z entuzjazmem bo było by za pięknie, okazuje się że zastartowała ale do oryginalnego dasha. I zaczynam główkować co jest nie tak że nie odpala mi freestyle dasha, kombinowałem już we wszystkie strony przerzuciłem cały folder z mojej konsoli fsd wraz z moim plikiem launch.ini na dysk kumpla i brak jakiejkolwiek reakcji startuje oryginalny dash. Po prostu ręce mi opadają. Do gościa będę dzwonić dopiero po 20 bo tak tylko jest dostępny. Do tego czasu sam będę się mordował i próbował. NAgranie na płytę odpada ponieważ nie otwiera się napęd w konsoli.
    Czy jest możliwe żeby została usunięta przeróbka rgh? (Xell przyciskiem od tacki się załącza)

14. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgraj dashlaunch może go nie ma :). Znajdziesz gi w moim starym tutorialu

1 osoba to lubi.
  15. Jordi2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skorzystalem z tutka od ~akir tyle ze xexmenu odpalilem z usb sformatowanego pod x360. xexmenu wrzucilem przez program horizon. dalej postepowalem zgodnie z tutkiem i udalo mi sie to ogarnac. Ogromnie wielkie zimne piwo za tego tutka i pomoc! dziekuje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum