Problem po aktualizacji z kluczem

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Witam dziś zaktualizowałem moją konsole i nie działa mi Flesh.
Ale posiadam płytę z kluczem którą dał mi koleś który przerabiał x'a na LT+.
I co mam z tą płytą zrobić do czego ona jest??
 

pajunk93

Użytkownik
Użytkownik
O ile się nie mylę, to na płycie masz zapisane pliki z twoim kluczem napędu. Te pliki są potrzebne do flashu napędu, ale jeśli nie masz xecutora, lub nie masz bladego pojęcia, sam się nie bierz za to.
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
No wiem właśnie.
A czy jak mam klucz to przeróbka będzie tańsza??
 

Hekko

Banned
Użytkownik
sam sobie przerobisz jak masz klucz;]
 

pajunk93

Użytkownik
Użytkownik
Zależy, może gość u którego będziesz robił, ucieszy się, że masz klucz i z radości upuści Ci 10 zł. Nigdy nie wiadomo. Ale warto pytać.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz klucz i [Umiesz/nie boisz] się otworzyć konsoli to sam proces wgrywania FW trwa 5 minut i możesz to zrobić sam w domu.
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Otworzyć tzn rozkręcic?? i coś wyjąć??
 

pajunk93

Użytkownik
Użytkownik
Tak, musisz wyjąć napęd i wgrać nowe FW. Ale wątpie, że sam to zrobisz, jak nie wiesz o co chodzi z tym kluczem.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Tak, musisz wyjąć napęd i wgrać nowe FW. Ale wątpie, że sam to zrobisz, jak nie wiesz o co chodzi z tym kluczem.
Zgadzam się, ale po co płacić komus 50-100 zł za przerobienie jak wystarczy że uważnie poczyta poradniki
Jak ma już klucz wydobyty to ma już z górki.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do autora tematu:

Masz tu stronkę
http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html#post74237
przechodzisz od razu do Wgrywanie firmware, tylko jak włączysz JunngleFlashera po prawej stronie dajesz OPEN KeyDB i dajesz lokalizacje plików klucza napędu.
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
Jak jesteś z Wrocka, to mam dla ciebie ofertę.
Jeżeli(naprawdę) masz klucz od Napędu, zrobię ci go za 10zł.

Lub wystarczy podłączyć SATA do PC i JF zrobić.
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
MrDynamite12 nie jestem zainteresowany.
Ale jak ten klucz otworzyć bo notatnikiem sie nie da.
I jak wgram od nowa to bd musiał formatować kartę pamięci?? bo mam arcada??
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
nie nie... nic nie otwierasz notatnikiem ten klucz jest tylko po to by "przypisać" go do FW iXtreme.
Poczytaj o tym w stronce którą dałem wcześniej.
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Coś mi się wydaje że spróbuje zrobić przeróbkę sam.
Jakie jest ryzyko jeśli coś spierniczę.
Bardziej chodzi mi o oprogramowanie bo rozkręcania sie nie boje.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
hymmm jak masz Liteona V1 to wydobędziesz klucz bez problemu natomiast jak masz Liteon V2 lub V3 to cięcie ścieżek lub jest mase urządzeń które to wydobędą klucz.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
nie wydobedziesz klucza bo nie masz probe...ale jezeli juz masz klucz to przerobisz sobie sam bez problemu...
podlaczysz sata naped plyta glowna a zasilanie wezmiesz z konsoli i po takim podlaczeniu odpalisz sobie jungleflasher na kompie
przerobka softem to pryszcz wiec powinienes sobie poradzic
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Klucz właśnie mam.
Może zaryzykuje i przerobie sam chyba że koleś w sklepie da mi dobrą cenę za to ze mam klucz.
A czy każdy napęd się przerabia inaczej czy inne jest tylko wydobycie klucza??
 

Eagle696

Banned
Koleś w sklepie opuści Ci z 10zł ,bo wydobycie klucza to na tą chwile to prościzna(niezależnie od napędu).
Pewni bardziej by się ucieszył jak sam napęd byś przyniósł - bo nie trzeba rozkręcać i składać konsoli.
Mając klucz wszystkie Liteony przerabia się tak samo,inne napędy tylko zakładki-komendy są inne.
 

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Lite-on'a. Rozumiem że wersja nie gra roli??
Wysłał by mi ktoś poradnik jak przerobić konsole na LT+??
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik

Grzecho111

Użytkownik
Użytkownik
Ale to jest na pewno przeróbka na LT+?? bo nic tu o tym nie pisze a post jest z 2009 roku a wtedy nie było LT+.
 

Do góry Bottom