1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekziomek90, Kwiecień 11, 2013.

1. tomekziomek90

tomekziomek90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dość stara konsole xBox. Pożyczyłem gry od kolegi, wkładając grę do konsoli wyskoczył problem ze moje konsola nie jest zaktualizowana i czy zaktualizować? Więc z chęci gry rozpocząłem aktualizacje. Przy poprzedniej grze także wyskoczył taki komunikat i później wszystko było ok, natomiast teraz konsola szuka pada znajduje go na 3s i traci połączenie wiec nic nie da się robić? Jak to naprawić? Bardzo proszę o pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wymienić moduł RF.

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na allegro sa na forum cos 30zl. To ten modul od lacznosci pada z konsola.

5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Mam taki modul, pw jak cos.

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum