1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smOkers3, Październik 23, 2011.

1. smOkers3

smOkers3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam taki problem,zrobiłem aktualizacje na konsoli która się zaktualizowała i teraz jak wkładam płytę do napędu to wyświetla się komunikat ODTWÓRZ DVD.
    Z tego co się okrętuje to Klucz napędu przepadł.
    Jak postępować w takim przypadku ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    oddaj komus do ponownej przerobki i bedzie smigac klucz wyciagnie bez problemu:)

4. smOkers3

smOkers3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi o LT 2.0 ?
    dostałem informacji ze trzeba coś lutować,jakiś procesor...a klucz napędu jest zawarty w jakimś procesorze na płycie głównej i to nie takie proste ponoć bo lt 2.0 nie wystarczy?

5. robgnia

robgnia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kolego to trochę zle myślisz kolega zrobił to samo aktualizacja dasha przeróbka poszła do Św.Piotra i właśnie koledzy z forum pomogli po przerobieniu przewodu od zasilania do napedu wlutowałem przełącznik i igłe podłączyłem do ck3 probe i bez problemu odzyskałem klucz z napedu kolegi i konsola juz odżyła.
    Pozdrawiam

P.s nie daj się naciągnąć bo serwisy właśnie żerują i wciskają kity ja z ciekawości zadzwoniłem do servisu i też mi wciskali takie bajki a najlepsze że za wymiane lasera gość chce 130 zł gdzie za taka cenę już kupie litka hahahah pseudo servisanci

6. smOkers3

smOkers3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to miło:)
    można prosić o jakiś kontakt to też bym się poradził w tej kwestii ..

7. robgnia

robgnia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

do wyciągniecia key potrzebujesz ck3 probe albo inny programator i zmodyfikowany przewód zasilający do napedu modyfikacja polega na przecięciu kabla 3,3v i wstawienie przełącznika on off a do gnd podpinasz przewód z igłą i to cała filozofia tylko trzeba miec ck3 probe albo sam sobie zmajstruj programator.Wydaje mi się że koszt przerobienia u spoko servisanta to gora 50 zł.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum