1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sahara11, Czerwiec 5, 2012.

1. Sahara11

Sahara11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim. Mam taki problem pobrałem grę Ghost Recon Future Soldier nagrałem ją na Verbatimce wszystko według poradnika pod LT2.0 (mam przeróbkę LT2.0) gra się dobrze wypaliła więc włorzyłem płytę do napędu konsoli i zainstalowałem na dysku. Gra się zainstalowała bez problemu więc ją odpaliłem i po odpaleniu wyskoczył mi komunikat że potrzebne są aktualizacje. Jak konsola się zaktualiwozała to wyskoczył mi nowy interfejs główny a po odpaleniu gry wyskoczył mi komunikat że płyta jest nieobsługiwana i działo się tak ze wszystkimi grami które wypalałem wcześniej i które normalnie mi chodziły przed aktualizacją. Uruchomiłem ponownie konsole i gry zaczęły już normalnie działać z wyjątkiem tej Ghost Recon otuż włącza się ona normalnie ale po jakimś czasie wyskakuje komunikat że nie można zautoryzować dysku i gra się wyłącza. Aktualizacje robiły się z płyty bo konsola nie jest podłączona do internetu. Czy da sie coś zrobić alby ta gra normalnie działała i czy można jakoś cofnąć zmianę tego interfejsu ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113