1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adi220, Październik 18, 2012.

1. adi220

adi220 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Potrzebuję porady. Posiadam konsolę Xbox 360 slim 4gb przerobioną LT.3.0. Jakiś czas temu podczas odpalenia gry z płyty poprosiło o wgranie aktualizacji. Zupełnie nie znając się na tym, postąpiłem według wskazówek i wgrałem dash 15574. Od tej chwili wyskakuje błąd, iż konsola nie rozpoznaje płyty. Dodam, że kupiłem nagrywarkę ihas 124b, nagrałem 3 płyty ( różne gry ) - problem jest taki sam. Natomiast kiedy wkładam starą płytę np z GTA 4, konsola wczytuje bez żadnego problemu.
    Bieżące ustawienia to : 2.0.15574.0. Nie mam pojęcia czy ma to coś wspólnego z LT. ( nie jestem pewny czy jest to lt.2.0, czy LT.3.0
    Proszę o podpowiedz co zrobić w takiej sytuacji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  4. adi220

adi220 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jakbyś jeszcze powiedział gdzie znajdę poradnik jak mam to zrobić to będę bardzo wdzięczny.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...

Poleć forum