1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po aktyalizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez amik, Październik 20, 2013.

1. amik

amik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam duży problem chciałem przeprowadzić aktualizacje xboxa z rgh aby ruszyła gra gta 5 wgrałem aktualizacje D:2.0.16203.0 i teraz xbox uruchamia się od strony głównej niema FSD ani nie można uruchomić przyciskiem od wysuwania tacki . Jak można to naprawić na dysku jest dużo gier i szkoda ze coś poszło nie tak Proszę o rade xbox jest mojego syna
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. amik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak aktualizacje robiłem zgodnie z tą instrukcją tak tylko jak byś był tak miły i napisał jak wgrać tego dashlaunch byłbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  6. amik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ponownie już troszke sytuacja sie poprawiła naczytałem się i udało mi sie zainstalować XeXMenu i tam moge wejść do sfd tylko teraz przydałoby się aby FSD startowało po odpaleniu konsoli jak to zmienić i gdzie ?
    bo powiem szczerze toi już troche się boje cokolwiek wgrywać

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzuć na konsolę DASHLAUNCH najlepiej najnowszy - 3.10 , i ustaw ścieżkę DEFAULT - wskaż tam plik default .xex , lub polish. xex - zależy czy masz FSD w ENG czy w PL i zapisz (RB, wybór pamięci i X)

8. amik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za porady już wsio gra dzieciak szczęśliwy a ja bogatszy o nowe umiejętności Pozdrawiam

jeszcze jak by mi ktoś podpowiedział jak wgrać skórki i skąd je pobrać to by była pełnia szczęścia

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skóry są na xbox360iso i na spiffy360, tylko patrz pod jaką wersję fsd.
    A wrzuca się je do folderu z fsd i dalej do folderu SKINS, mają rozszerzenie: .xzp
    Pozatym są też na naszym forum spolszone skórki przez kolegę QQQAAAZZZ'a - poszukaj.

Pozdr.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

Wczytywanie...

Poleć forum