1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po patchowaniu gry

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez muniek131, Czerwiec 13, 2010.

1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Mam problem, a mianowicie chciałem spatchować koledze gre PoP Zapomniane piaski czasu PL od SKAZY na ss v2. Więc sciągnąłem SS i DMI ze strony abgx360.net i wgralem jak napisane w poradniku na forum. Wszystko ok oprocz tego ze w abgx wywala bład i gra nie dziala na x'ie. Mało tego nie moge nigdzie znalezsc oryginalnego DMI i SS z tego wlasnie obrazu skazy, żeby media id było zgodne z grą. Pisze juz tu kolejny temat na który nikt nie dał mi dobrej odpowiedzi, wiec prosze was koledzy o wrzucenie tego oryginalnego dmi i ss bo nie pogram w gre razem z kolega. Ponizej screen z abgx.

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Pomoze ktos? Bo widze ze sa tutaj bardzo pomocni ludzie

4. rastaf1

rastaf1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    abg powinien sam sobie znalesc z neta dobre pliki...... a jak nie to pytaj wujka google do skutku

P.S manual stealth w trzeciej zakladce zaznacz tylko patch : video , pfi , dmi , ss

5. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    ale jest wlasnie problem, ze nie mam tych plikow, bo dmi i ss v2 nie ma do polskiej wersji. Wpakowałem sie... czy mógłby ktoś je wrzucic

6. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Pomoże ktos?

Wczytywanie...

Poleć forum