1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po podłączeniu dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tom99, Wrzesień 3, 2011.

1. tom99

tom99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mój pierwszy post wiec z góry sorry za wszystkie błędy.
    Mam xbox 360 arkade od niedawna, teraz zakupiłem dysk, niby oryginalny microsoft, po podłączeniu bardzo pogarsza się jakość obrazu jest prawie czarno biały. Przeglądałem forum i nie spotkałem się z takim problemem. Jak odłączę dysk to wszystko jest ok. Dysk 120 GB, konsola widzi 105 czyli wszystko powinno być chyba ok.?
    Obraz pogarsza się w ogóle nie chodzi tu o obraz z programów i gier z dysku nawet logo zamiast zielone jest fioletowe.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli masz możliwość sprawdź go u kogoś na innej konsoli, ew. pożycz od kogoś i zobacz, czy z innym dyskiem będzie występował taki sam problem, albo oddaj na gwarancję, jeśli masz taką opcję.

4. maxtro

maxtro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up szybszy
    masz możliwość sprawdzenia tego dysku na innej konsoli ?

5. saper15

saper15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oddaj dysk na gwarancje

Wczytywanie...

Poleć forum