1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po przerobieniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz3105, Październik 8, 2010.

1. lukasz3105

lukasz3105 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,
    mam Arcade Jasper i dalem kolesiowi do przerobienia, w domu jak narazie mam 2 gry oryginaly gears of war 2 i kopie tekken 6. Gearsa czyta bez problemu i mozna grac a tekkena jak wloze do xbox-a to pojawia sie czarny ekran tak jakby wczytywal a pozniej logo konsoli i pasek jak do odtwarzacza. Dodam, ze tekken u kumpla chodzi bez problemu. O co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Jaki masz ixtreme? Na jaki wave jest sptachowana gra? To dwa najważniejsze pytania. Do odpowiedniego ixtreme musi być dobrany wave.

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Wgrał ci LT 1.1 najpewniej. Na jakiej płycie nagrałeś ,jaką masz nagrywarkę w kompie , czy obraz tego tekkena przepuściłeś przez abgx'a. Sprawdź to jak dalej nie działa to znaczy ,że źle przerobił.

5. lukasz3105

lukasz3105 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem jaki mam ixtreme nie wiem tez na jaki wave gra jest spatchowana. Plyta to verbatim i z nia jest wszystko git bo u kumpla dziala. Jak zrobic zeby to trybilo? Wogole jest na to jakies rozwiazanie?

6. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    musisz wiedziec jakiego masz ixtrem'a. jak nie wiesz to zapytaj sie kumpla jakiego on ma i w ten sposob nieco powinno sie rozjasnic

7. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jeżeli u kumpla działą, a u Ciebie nie to BANKOWO niemasz ixtreme LT.
    niestety płyte z tekkenem możesz podarować kumplowi, a u siebie musisz obraz tejżę gry przerobić czyli wavepatcher i zmienić z wave 4 na wave 3. Dopiero wtedy wypalić programem imgburn.

ale lepiej by było wrócić do kumpla co przerabiał i poprosić go o wgranie iXtreme LT 1.1. Bedzie Ci się to bardziej opłacać.

Wczytywanie...

Poleć forum