1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po reflow

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez simson5, Czerwiec 3, 2012.

1. simson5

simson5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam i prosze o pomoc bo mam dziwny problem robilem na swojej konsoli reflow miala kod bledu 102 po zabiegu okazalo sie ze konsola dziala ale nie dzialaja przyciski od parowania padow i od napedu juz kiedys mi sie to zdazylo ale wyciagnelem plytke z wlacznikie i odpalilem konsole z przycisku od napedu wlozylem plytke i po sprawie ale teraz juz konsola sie nie wlancza z przycisku od napedu udalo ni sie sparowac pada dziala przycisk tylko wtedy zanim na ekranie pojawi sie logo xboxa puzniej juz nie dziala gralem w gierke nic sie nie zawiesza ale te przyciski co moze byc nie tak sprawdzalem miernikiem czy dochodzi prad wszystko jest ok to chyba cos z oprogramowanie konsoli probowalem ja restartowac za pomoca parowania i wlacznika ale nic to nie daje POMOCY MIAL KTOS TAKI PRZYPADEK ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Uszkodzony southbridge

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. simson5

simson5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli myslisz ze sie okeil ??????????????

dodam ze na dole plyty nie bylo wiecej jak 180 stopni plyta rozgrzewana powol najpierw postala 10 min na 50 stopni puznie powoli w gore bylo grzane tylko gpu czy jest mozliwosc ze to jednak przyczyna jest gpu takiej usterki ???????

reflow southbridge

zalatwil sprawe sprzet dziala dzieki za pomoc zamykam temat

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum