1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po szybkim formacie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez medof, Grudzień 14, 2015.

1. medof

medof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam konsolę xbox 360 LT 3.0.Zrobiłem szybki format konsoli i od tego czasu napęd nie czyta mi kopii zapasowych, a oryginalne gry też prawie wgl nie czyta, czyta tylko 2 z 10 gier. Aktualna wersja to D:2.0.17489.0. Co mogło być tego przyczyną i jak to naprawić? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no nic innego jak laser

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. medof

medof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko nie jest to za duży zbieg okoliczności, że od razu po formacie tak mi się mogło stać? Może jakoś usunąłem przypadkowo sterowniki dla napędu?

Wczytywanie...

Poleć forum