1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po założeniu xbox Live!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fiedzio, Styczeń 26, 2010.

1. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Witam! Mam ogromny problem :( Dzisiaj podłączyłem konsolę do sieci, media center działa, internet też... Więc zabrałem się za zakładanie konta live.

Po wielu godzinach prób (tj. 4) nie mogłem się zarejestrować. Zmienione ustawienia regionalne, dwa maile... Nic... Nawet przez xbox.com założyłem gamer tag i nadal nie szło go odzyskać...

Wkońcu wyczyściłem cache konsoli i znowu próba. Tym razem udana - inny mail, nowy gamer tag. I tu moje zdziwienie: gdzie są moje 2k+ G points????

Czy jest możliwość przeniesienia tych pkt i achievmentów? Znowu muszę wszystko nabijać? NIE! :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. lewapkon

lewapkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Założyłeś nowy gamertag, więc raczej tego nie odzyskasz. Achievmenty masz na poprzednim gamertagu, więc jeżeli chcesz je mieć to musisz połączyć stary gamertag z XBox Live.

4. ryba_tychy

ryba_tychy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    no jak nowe konto zarejestrowane to wiadomo że od początku wszystko.

Wczytywanie...

Poleć forum