1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem po zmianie dash_launch i/lub launch.ini (RGH)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez voyo, Maj 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. voyo

voyo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Odrazu sie przywitam, to moj pierwszy post tutaj i zarazem pierwszy dzień zabawy z RGH ...
    Szybko zdążyłem napsuć, ale bez tego nie było by zabawy ;)

Otóż podczas próby wgrania freedasha, i robienia go zeby włączał się automatycznie , wgrałem dash_launch z moim poprawionym launch.ini. Prawdopodobnie albo wziąłem jakąś złą wersje, albo zrobiłem błąd w lanuch.ini . W efekcie czego konsola kończy ładowanie na logo xbox 360. :(
    Nie działają zadne przyciski na padzie podczas bootu, da rade odpalić xell'a.
    Konsola to slim z 4gb flashem, jak w temecie napisałem - ma RGH.

Pytanie - jak to najlepiej/najszybciej naprawić ? zakładam że problem jest tylko z tym launcherem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. voyo

voyo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bump ?
    duzo wyświetleń, zero odpowiedzi, a temat spadł z pierwszej strony :(
    moze jakis admin przesunie temat gdzieś ?

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    wrzuć stary plik launch.ini na pendrive i zrestartuj konsole

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.