1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem po zrobieniu RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2nd LT, Listopad 6, 2012.

1. 2nd LT

2nd LT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam
    Chciałem się dowiedzieć co może być przyczyną tego, że co jakiś czas przy włączeniu konsoli pojawia się tylko czarny ekran, a konsola nie może połączyć się z padem? Po restarcie przeważnie pomaga ale nie zawsze pojedynczy restart wystarczy. Niekiedy po kilku razach zaskakuje. Dodam, że konsola to fat z 2008r

2. Lotnik421 Xbox One

3. TakenAway

TakenAway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W przypadku RGH to raczej normalne, konsola powinna bootować się od 1 do jakoś 20 sekund max.

4. 2nd LT

2nd LT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Dzięki za słowa pocieszenia. Mam nadzieję, że konsola mi nagle nie zejdzie na tamten świat. Jak na razie wszystko się włącza - może nie za pierwszym razem ale się włącza :D

5. WhiteMan

WhiteMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tychy
    Coś wiecej na temat botowania od czego jest zalerzne od konsoli czy od rodzaju płytki do RGH matrix itd.

Wczytywanie...

Poleć forum