1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem początkującego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubag12344, Styczeń 5, 2012.

1. kubag12344

kubag12344 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim. Od dzisiaj jestem posiadaczem nowego xboxa slim z LT+2.0. Mam problem ponieważ chce grać na monitorze LG Flatron w2361v, lecz jak podłączam go pod złącze HDMI, nic się nie dzieje, tylko czarny ekran :/ Macie jakiś pomysł co się dzieje? Dodam że gdy podłączyłem go pod tv(bez hdmi) przez ten drugi kabel i kostkę, xbox normalnie działa. Drugim problemem jest to, że nagrałem sobie grę fear 3, i gdy włączam gre wyskakuje okno aktualizacji, bez niej nie da się grać, normalnie bym ją zainstalował, ale na kartce od sprzedawcy napisane było żeby nie aktualizować bo usuniemy sobie przeróbke i stracimy gwarancję. Czyli już nie pogram w tą grę? I mam nadzieje że nie będzie tak z każdą.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Google nie boli, ale chyba tylko mnie.

4. kubag12344

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dzięki, a co z tymi grami ? Czy ta aktualizacja na prawdę grozi stratą przeróbki?

5. kubag12344

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, niestety sposób kolegi nie działał ;/ więc poszukałem na necie o tym resecie. Znalazłem kilkanaście kodów, z czego jeden niby zadziałał bo te diody od pada zaczęły migać ale niestety nadal nic nie ma, nadal czarny ekran:/ Pierwszy dzień z xboxem i już tyle problemów.

6. kubag12344

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok problem z podłączeniem konsoli rozwiązany - zawinił dodany do zestawu kabel HDMI. Pozostaje problem gier ;/ nagrałem skyrima i jest to samo chce aktualizacji. Mam dasha 12625 i LT+2.0. Pytanie brzmi czy mogę spokojnie aktualizować czy usunie mi przeróbkę itd.?

tak wiem że nie pisze się 3 postów pod rząd, ale nie widzę opcji edytuj.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ładny jan robił ci flash wgrał 2.0 bez update. Sprzedał ci tak naprawdę bubel zadzwoń do niego i powiedz że chcesz dash 2.0.13604.0. Jeśli data twojego xboxa jest powiedzmy powyżej lipiec 2010 możesz robić update jak wcześniejsza i jest tam napęd oryg z fw 9504 to nie przejdzie update

8. kubag12344

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za konkretną odpowiedź. MRF date z tyłu konsoli mówi mi że xbox został wyprodukowany 2011-05-27.A mógłby ktoś powiedzieć jak sprawdzić ten napęd?

Wczytywanie...

Poleć forum