1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem podczas logowania sie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CytrynowyLemur, Maj 24, 2014.

1. CytrynowyLemur

CytrynowyLemur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem mianowicie nie moge zalogowac sie na swoje konto minecrosoft przez konsole tak aby normalnie grac online i komunikowac sie ze znajomymi zweryfikowalem oba emaile na ktore zostalo zrobione konto i zmienilem na nich haslo poniewaz mialem dluga przerwe od xboxa czego skutkiem bylo zapomninie przeze mnie starego hasla aktualnie moge zalogowac sie na swoje konto przez strone xboxa odpisywac mna wiadomosci oraz sprawdzac status znajomych lecz kiedy probuje polaczuc sie z xbox live z tego konta na konsoli wpisujac te same dane co na stronie wyskakuje komunikat ze podany email i haslo sa nieprawidlowe pomimo tego ze wpisujac je na stronie wszystko dziala poprawnie nie wiem o co chodzi a bardzo zalezy mi na naprawieniu tego poniewaz pienoadze za ktore kupilem live marnuja sie juz od okolo 7miesiecy (myslalem ze to chwilowy blad i sprobowalem po czasie nadal nie dziala a pomoc jaka znajduje sie na oficjalnej stronie nie jest tu do niczego przydatna poniewaz nie ma tam nic takiego jak w moim przypadku) bardzo prosze o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum