1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem podczas nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artur93, Wrzesień 13, 2013.

1. Artur93

Artur93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ;)
    mam problem , przerobilem iksa w ostatni weekend na 3.0
    robie wszystko wedlug poradnika : http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

mam nagrywarke Liteon iHAS124-04 D ,uzywam programu Burner Max Payloda , ustawiam wszystko imgburn , opcje itp

nagrywam na verbatimach , juz 2 plyty do kosza

w czym tkwi problem ? przed wypalaniem wyskakuje "experience tells me your drive isnt correctly configured for optimal 'overburning' ... " ignoruje to klikajac nie , weryfikacja przebiega pomyslnie ale potem podaczas wypalania na ok.50% wywala blad .

daje loga z imgburna

2. Lotnik421 Xbox One

3. stopi

stopi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurde mam to samo, przeinstalowałem system jakiś czas temu, wcześniej było OK. teraz wszystko ustawiłem i nie mogę nagrać.

Wczytywanie...

Poleć forum