1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem podczas sprawdzania poprawności obrazu programem abgx360gui

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M4R07, Wrzesień 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. M4R07

M4R07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Poczytałem różne poradniki FAQ i inne rzeczy, ale nie mogę sobie poradzić z nękającym mnie problemem.
    A mianowicie ściągnąłem sobie Mafie 2 i chciałem tak jak w instrukcji sobie sprawdzić czy jest poprawny obraz programem abgx360gui.
    Uruchomiłem, skonfigurowałem wszystko tak jak w FAQ i uruchamiam.
    Wszystko się ładnie robi, ale potem pisze tak w abgx360gui:
    Tam wyskakuje parę błędów które są na czerwono.
    Np. dla porównania gdy robiłem to samo z GOW 2 to wszystko śmiga, nagrało się i jest lala. A tutaj nie. I właśnie chciałem się dowiedzieć co mam zrobić żeby się pozbyć tych błędów?
    Z góry dziękuje za pomoc i proszę o wyrozumiałość, gdyż jest to mój pierwszy post :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. amanti

amanti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam 2 programy które robią wszystko co potrzeba.

Wystarczy ściągnąć

1) 360wavespatcher - wybieramy na obrazie odpowiedni dla naszej konsoli wave w czym pomaga nam zawarty w programie "pomocnik"

2) XDVDMulleter — w którym tworzymy nowy plik .dvd (do clona) , program ten również sprawdza czy z obrazem jest wszystko ok :)

99% skuteczności.

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    obraz ok tylko zpatchowany do nizszego wave...na programie waves patcher mozesz sprawdzic jaki ten obraz ma wave w tej chwili

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.