1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PROBLEM] Podłączenie pada Xbox 360 wireless do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Swooneb, Sierpień 13, 2014.

1. Swooneb

Swooneb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dwa dni temu kurier dostarczył mi tego pada, nie miał żadnego okablowania więc dokupiłem osobno adapter i ładowarkę. Dziś kurier mi te rzeczy dostarczył.Zainstalowałem sterowniki, podłączyłem adapter i komputer go wykrywa, świeci się zielone światełko na adapterze. Ale gdy próbuje skalibrować pad z adapterem to pad nie przestaje migać na zielono. Gdy włączam w panelu sterowania kontrolery gier to nie wykrywa mi żadnego pada.

Googlowałem, kombinowałem ale nic nie zdziałałem, czy ktoś miał kiedyś podobny problem i jest w stanie pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    A naciskałeś na padzie guziczek odpowiedzialny za synchronizację? Jeśli nie, to bardzo możliwe, że dlatego.
    Pozdro

4. Swooneb

Swooneb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak <znaki>
    [video=youtube_share;Z_IR6_DcVmU]http://youtu.be/Z_IR6_DcVmU[/video]
    To się dzieje gdy próbuje zsynchronizować pada z adapterem, w 21 sekundzie widać jak pad i adapter jednocześnie mrygnęły ale pad mimo to dalej miga na zielono i nie widzi się z adapterem. W menedżerze urządzeń nie mam żadnego niewykrytego urządzenia więc wszystko niby okej. To chyba jakiś nietypowy przypadek :/

5. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym zrobił tak:
    -wgraj od nowa sterowniki (bo powinno sie zaczynać od najprostrzej przyczyny :) )
    -sprawdź pada na czymś innym czy działa
    -sprawdź czy nadajnik działa na innym PC

i powinno wyjść co jest zepsute :)

6. Swooneb

Swooneb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety jestem jednym z niewielu graczy wśród moich znajomych, sam mam prócz PC PS3 jak kilku z nich, żaden nie ma Xboxa ani pada do Xboxa. Sterowniki sprawdzałem i było okej.

7. Ufo10

Ufo10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grudziądz
    Według mnie uszkodzony adapter lub pad, spróbuj tak zrobić na innym komputerze, jak nie działa to zwracaj

8. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie masz innego wyjścia jak sprawdzić apdapter na innym PC lub pada na czymś innym :/

9. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A na adapterze jednocześnie też "klikasz"? Klikanie na samym padzie nie pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum