1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem! Pomoc mile widziana:D

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Jordan, Luty 7, 2009.

1. Jordan

Jordan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerobiłem konsolę z napędem lite-on i zaniepokoiłem się, mianowicie nr. seryjny konsoli nie zgadza się z nr. seryjnym z naklejki. Czy podmieniono mi konsolę?:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Jeżeli ci się nr seryjny konsoli nie zgadza z seryjnym naklejki to są dwie opcje pierwsza jak przerabiałeś konsole to byleś przy tym widziałeś jak on to robi? Po Drugie jak nie byleś to prawdopodobnie ma koleś taką samą konsole i podmienił w moim przypadku jak przerabiałem to byłem cały czas przy tym co on robi itp.

4. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    prawdopodobnie tak!! ja siedziałem i patrzyłem jak chłopek to robi, napisz gdzie przerabiałes

5. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    tak to jest koleś pewnie miał starą konsole a ty nówkę i podmienił jak byś nie zobaczył na ten numer seryjny to nigdy byś się pewnie nie kapł.

6. Jordan

Jordan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko nie wiem bo z naklejek z tyłu i z przodu wynika że to ta sama to konsola, tylko jak wejdę w ustawieniach systemowe to inny nr. , zobaczcie jak u was jest.

Wczytywanie...

Poleć forum