1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez papa16b, Czerwiec 14, 2011.

1. papa16b

papa16b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wtam posiadam Xboxa360 arcade falcon i naped chodzil normalnie podobno zostal wymieniony laser . I wczoraj wlozylem plytke ktora wczesniej normalnie gralem naped zaczol zgrzytac glosno wydawac dziwne dzwieki nie moglem wyjac pyty a jak wyjolem to cala porysowana ale tak ze dalo sie usunac rysy wystarczylo wytrzec plyte bo wygladala jak za mgla . prosze o pomoc z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. marko_25

marko_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak. Przetrzec i powinno pomoc.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli twoja konsola stoi w pozycji pionowej (spotkałem się z przypadkami, że właśnie w takiej może porysować płytę) połóż ją poziomo.

5. papa16b

papa16b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie ona leży poziomo ale to taki hałas że masakra nie odczytuje płyt a po wyciągnięciu jej jest cała porysowana . Czy coś tam spadło w napędzie czy jak ??

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Bo nie rusza sie konsoli gdy plyta jest w srodku i sie kreci, jak ruszysz plyta nadaje sie do kosza, aby byc pewnym musial bys rozebrać naped i zobaczyć czy np mechanizm sie nie blokuje lub czego nie ma w napedzie

7. papa16b

papa16b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja nie ruszam konsola gdy jest płyta w środku . normalnie podłączyłem konsole odpaliłem włożylem płyte i tu szok nagle dziwne głosy głośne strzalanie pukanie itp

8. papa16b

papa16b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    naped uszkodzony mialem taki kiedys stukala plyta moze byc wina tego co trzyma plyte czyli taki magnes z gory .albo rozebrac naped albo wymienic lub odac jak ktos robil naprawial wymienial . bo ci plyty ponizszczy tylko pozdr

10. Cerebralkiller0

Cerebralkiller0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    onix może mieć racje jak masz gwarancje to z niej skorzystaj

11. blax16

blax16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsola przerobiona? Miałem tak raz przy grze w Just Cause 2, grałem około godziny i nagle zgrzyt, miałem tak tylko raz (JASPER), wiecej razy się nie powtórzylo

Wczytywanie...

Poleć forum