1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] Prince Of Persia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paviano, Luty 16, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Witam. Mam taki problem. Próbowałem przejść to 3 godziny więc pomóżcie. W grze wyłączyłem podpowiedzi i to chyba przez to nie wiem jak wejść w jedno miejsce. A więc po odzyskaniu kawałku zielonego królestwa (czy co to tam jest) zebrałem 39 niebieskich kulek na 60 i nie wiem jak wejść po resztę, która leży gdzieś na de mną. Wiem, że trzeba zeskoczyć z góry żeby je zdobyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
  4. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    A po co chcesz wszystkie ziarna zebrac? Jest to niekonieczne.

5. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    To o co chodzi w ogóle w tej grze? Co ja muszę zrobić? wszędzie gdzie pójdę są tylko te głupie kulki i czasami potwory więc w tej grze chodzi tylko o zbieranie tych kulek i zabijaniu potworów?

6. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Idziesz przez siebie, dochodzisz do miejsca, spotykasz 4 wrogów. Zabijasz i odzyskujesz zielone królestwo o.0 i tak przez cala gre

7. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Noo szedłem cały czas przed siebie i nic ani nikogo nie spotykałem. Ta gra na serio jest dziwna.

8. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ziarna światła są potrzebne żeby otrzymać kolejną moc i dostęp do kolejnych krain które trzeba uzdrowić, jeżeli nie zbierzesz odpowiedniej ilości ziaren światła utkniesz w miejscu i nie masz szans na ukończenie gry. Jeżeli zbierzesz wymaganą ilość ziaren wymieniasz je na wybraną moc w świątyni..

9. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Myślałem, że coś więcej trzeba robić niż zbierać ziarenka do kupy T_T

10. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Samo zbieranie ziarenek nie jest głównym zadaniem w grze. Skupić się musisz na uzdrawianiu krain i eliminowaniu kolejnych bossów a poszukiwanie ziaren światła według mnie ma na celu ukazanie piękna krajobrazu po uzdrowieniu danej krainy, czasem warto ich poszukać żeby popatrzeć na ładne widoczki. Co prawda ta część nie zadowoli zwolenników starszych części Prince'a ale uważam że jest co najmniej dobra:)

11. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Mi nadal się nie podoba :p To jak mam uzdrawiać de krainy bez kulek?

Wczytywanie...

Poleć forum