1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem proszę o pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Marzec 8, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Witam to tak grałem wcześniej na xbox360+monitor crt 17 cal i tak wszytko było ok i dzisjaj też sobie pograłem 3godzinki po odłączeniu monitora jak już zakończyłem grę to odłączyłem monitor od xbox360 i podpiełem spowrotem pod komputer i tak włączyłem komputer i patrze a tu po lewej stronie jest przyciemniane na fioletowo co się mogło stać?Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja tez mialem ostatnio cos dziwnego...
    gram na 17 calowym lcdku i gdy postawilem go gdzie indziej to po kilku dniach gdy gralem juz jakis czas to pojawiala sie zielona kreska przez srodek ekranu, dzialo sie to dopiero po nagrzaniu, juz myslalem ze monitor do smieci bo ma juz par lat i troche przezyl ciekawych sytuacji sadzac po jego wygladzie. ale znalazlem sposob na pozbycie sie tej kreski - wystarczylo docisnac gorna czesc obudowy i ta krecha na jakis czas znikala. bylem zmuszony znow postawic go gdzie indziej i juz wcale nie widuje tej kreski...? nie wiem co moze byc przyczyna, docisnij kabel, poruszaj troche monitorem, podociskaj... moze zadziala.

4. Hpmav

Hpmav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozmagnesuj

Wczytywanie...

Poleć forum