1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy flashowaniu liteona

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kulbon, Wrzesień 16, 2010.

1. kulbon

kulbon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Witam, mam konsole z liteonem na którym jest ixtreme 1.6, po podłączniu do portu sata wykrywa napęd w jungleflasherze ale jak klikam get key, create dummy to wyskakuje mi komunikat warning bad serial data, no to pomyslalem ze w sumie nie musze zczytywac klucza bo mam zapisany na dysku (100% dobry bo już wgrywałem pare miesięcy temu) no to w dosie wpisalem dosflash liteon e 9000, wymazalo fw, i zapisalem nowo utworzony fw z kluczem. kazdy bank byl OK. podlaczylem konsole i przy proboe odczytania dvd jest biale tlo xboxa, podlaczylem na now konsole i przy probie rozpoznania napedu pisze ze jest nierozpoznany, czyli jakby zapis sie nie udał. Myslalem ze uwalilem naped wiec podlaczylem innego liteona ale przy wyborze write wyskakuje mi komunikat unknown flash chip :/
    pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jeszcze raz wykasuj napęd poleceniem dosflash liteon e 900
    zrób od nowa firmware i wtedy spróbuj.

btw. pierw wpisz komende, potem wlacz konsole i odrazu enter (tez czasem mialem ze nie wyszukiwalo, a tym sposobem odrazu zaskoczylo)

4. kulbon

kulbon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    tu nie chodzi o to ze mi napedu nie wykrywa, tylko ze wykrywa ale nie rozpoznaje, mimo iż wgralem na niego ixtreme LT

wrzucilem ixtreme 1.6 i wszystko jest po staremu czyli naped rozpoznany, starsze plyty czyta, ale nie wiem dalej w czym tkwi problem z ixtreme LT :/

problem rozwiązany, wgrałem ixtreme LT v1.1 i wszystko działa bez zarzutu :)

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

Wczytywanie...

Poleć forum