1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy flashowaniu Samsung

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Smack, Listopad 3, 2009.

1. Smack

Smack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam następujący problem. Chcę przerobić napęd samsung TS-H943. Podłączam go do komputera z wysunietym do połowy napędem tak jak jest to w poradniku napisanym przez dextera. Używam Jungle Flashera do zczytania keya i tutaj pojawia się problem. Gdy klikam Device ID pojawia mi się komunikat w którym mam do wyboru yes lub no. Po kliknięciu yes jungle flasher próbuje przełączyć napęd w tryb ventor mode ale po kilku minutach oczekiwań wyskakuję nieudana próba. Moje pytanie jest takie, co należy zrobić w momencie kliknięcia przycisku yes? W komunikacie pisze coś o odłączeniu zasilania na jedną sekundę ale nie wiem dokładnie jak to zrobić (nie używam żadnych przejściówek itp. do zasilania napędu, używam tego z konsoli)

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Powinienes odlaczyc na chwile zasilanie i wlaczyc ale najlepiej zrob to pod DOS ;)

4. Smack

Smack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Próbowałem odłączać zasilanie od DVD (wyjmując kabelek), wyłączając xboxa. Przy pierwszym nic to nie dawało a przy drugim zamykało się DVD i również z mizernym skutkiem. Chcę to zrobić pod windowsem bo nie mam żadnego pendriva a tym bardziej stacji dyskietek.
    Robilem to po naciśnięciu guzika yes, powinienem zrobić to przed?
    Jeżeli pod Dosem to jaki program polecasz? Najlepiej byłbym wdzięczny za link do poradnika ;)

5. deffc0n

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Dajesz Yes i wtedy na moment odlaczasz/zalaczasz zasilanie, jak dobrze to zrobisz dostaniesz info o napedzie samsung.

6. Smack

Smack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oki popróbuję a jeszcze jedno wyłączać wtyczkę z napędu czy cała konsolę?

7. deffc0n

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Tylko od napedu na chwile i zalacz.

8. Smack

Smack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ręce mi już opadają. Zrobiłem tak jak w poradniku (wysunięty napęd do połowy itd) włączam jungler flashera, daje device id > yes, odłączam kabelek od zasilania w DVD, podłączam go za chwilę i dalej go nie wykrywa (nie czekam do końca aż wyskoczy faild tylko wyłączam od razu). Próbowałem w sekundę, w 5 sekund i nic.

Tutaj screen z programu:
    http://i34.tinypic.com/i52fsz.jpg
    Sprawa jest o tyle śmieszniejsza że na tym zdjęciu program pokazuje LiteOna a nie samsunga

Wczytywanie...

Poleć forum