1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy instalacji aktualizacji 13599

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oskar5555, Wrzesień 17, 2011.

1. oskar5555

oskar5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Nie dawno zainstalowałem sobie na xbox-ie Dead Island i pojawiło się żeby zrobić aktualizację. Zrobiłem ją i w połowie instalacji pojawiło się że instalacja nie udana... Przeczytałem w innym poście że trzeba z pendrive zaktualizować do wersji 13599, ale JAK TO ZROBIĆ ?? bo przecież po włączeniu xboxa od razu pokazuję się ten błąd, a jak wkładam pendrive do xboxa to nic się nie instaluje. I mam jeszcze pytanie czy ta aktualizacja (która się nie udała) psuje w 100% przeróbkę czy da się ją jeszcze jakoś odzyskać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. machobuzon

machobuzon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpinam się. Mam taki sam problem. Postępuję tak jak zalecano w innych postach, ale to nic nie daje. Mimo pendriva z w/w aktualizacją nie można jej wgrać.

4. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panowie , podczas aktualki został zmieniony FW w napędzie. Wgrajcie LT 1.91 i dokończcie aktualizację z płyt z których je rozpoczęliście.

5. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Pwiem tyle na forum jest wiele takich temató wystarczy użyć szukajki .

6. oskar5555

oskar5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak się wgrywa tego LT 1.91, żeby mi już działało??

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wgrać na pendrive lub dvd+r i ściagnąć z xbox.com dasha 2.0.13146.0 .włożyć przed właczeniem konsoli , póżniej dash 2.0.13599.0 , jakby nie zadziało wgrać orginalny firmaware do napędu . cały proces usuwa niestety przeróbke i nie da się już z tym zrobić poza wgraniem lt 1.91 samemu lub na serwisie

Wczytywanie...

Poleć forum