1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy logowaniu do xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZylakBoss, Kwiecień 1, 2014.

1. ZylakBoss

ZylakBoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Mam problem, ktorego chyba sam wywolalem. Tworzac konto Xbox live ustawilem prawdziwa date urodzenia, trzeba bylo .dodac konto rodzica. Usunolem z profilu rodzica moje konto z rodziny. Po checi zalogowania na moje konto pojawia sie okienko: Konto Microsoft rodzica jest nieprawidlowe. Twoj rodzic musi wybrac inne konto, aby zarzadzac Twoim profilem w uskudze Xbox. Klikam wtedy zmien konto Microsoft rodzica. Jak juz wypelniam wszystkoi pojawia sie regulamin, to akceptuje to i pojawia sie ostatni etap tego. Od razu wyskakuje okienko o tresci:logowanie do uslugi xbox live jest obecnie niedostepne. Sprobuj ponownie pozniej.
    Internet mam. Xbox live na innym koncie dziala. Probowalem to z 2 kontami Microsoftu. Moglbym stworzyc to nowe konto, ale szkoda mi stracic xbox live gold i moje achivmenty. Pomozcie, czego to moze byc wina? Czy np jesli zadzwonie do supp xboxa/microsoftu oni mi pomoga?

Wczytywanie...

Poleć forum