1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ???? Przy ltu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fifi88, Styczeń 3, 2014.

1. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Siema,
    robilem klientowi LTU na tym PCB, wszystkie gry czyta jak najbardziej prawidlowo wszystko ok, tylko gosc sie upiera ze zawsze wychdzoil z gry wciskajac przycisk od otwierania tacki (nie wychodzil do dasha tylko podczas gry wciskal eject na konsoli i tyle) problem polega na tym ze podczas tego otwierania plytka dalej sie kreci na otwartej tacce (naped nie zatrzymuje cd przed otwarciem tacki) i rysuje mi plyty, gosc twierdzi ze wczesniej tak nie bylo i zawsze tak robil i plyta sie nie krecila, co za tym idzie twierdzi ze popsulem mu konsole.

Mial ktos moze taki problem ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A wiesz ,że konsole się sprawdza przed flashowanie itd. na orginale lub piracie? żeby ci klient ciemnoty nie wciskał ,że laser mu z*****eś lub coś innego. I nie powinno tak być ,że przy eject płyta się kreci jeszcze.

4. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    No sprawdzalem na ogyginale smigalo tylko nie przyszlo mi do glowy zeby podczas grania wciskac eject, zawsze wychodzilem do dasha i wtedy zazwyczaj padem otwieralem naped.

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Zrób mu reflash albo zobacz czy problem także jest na oryg. pcb

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miałem tak też raz na tych CHIŃSKICH PCB.
    Znaczy się na kilka prób otwarcia tacki 1 raz otworzył mi tackę nie zatrzymując uprzednio płyty i skutkiem było jej porysowanie.
    Ale jak mówię zdarzyło mi się to raz więc problem olałem i konsole dałem klientowi i jak do dziś dnia nie wrócił z nią, jednak owszem jak widać problem na tych CHIŃSKICH PCB istnieje (raz częściej, a raz rzadziej ale występuje).

Pozostaje tylko uczulić klienta by nie wysuwał bezpośrednio tacki jak kręci płytą, tylko najpierw chodził do dasha i odczekał kilka sekund jak napęd przestanie kręcić płytą wtedy dopiero wysunął tackę. Innego rozwiązania chyba nie ma oprócz ewentualnej wymiany PCB na oryg. TX lub MATRIX (ale to wyższa cena). Choć z drugiej strony te od TX nie czytały bodajże AUDIO-CD (wiec klient który także chciał słuchać na konsoli płyt z muzyką mógł być nie zadowolony), a chińskie TAK więc coś za coś...

7. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    No tez myslalem ze jak dam rozwiaznie takie zeby wychodzil do dasha to bedzie dobre rozwiazanie, ale chlop sie upiera ze mu konsole popsulem :D zamienie mu na orginalne pcb i niech sie buja. takie upierdliwego klienta nikomu nie zycze, zanim konosle dal do roboty byl z 4 razy nawet nr seryjny napedu chcial zeby mu spisac. Masakra

8. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To spróbuj mu wytłumaczyć że na tych chińskich PCB czasem tak się dzieje (i trzeba przed wyjęciem płyty do DASHa wchodzić) i niech Ci dopłaci do oryg. PCB od TX lub MATRIX'a (wtedy będzie mógł w trakcie gry wysuwać tackę bezpośrednio EYECTem) - bo szkoda roboty było przy tej całej zabawie z LTU2.

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To jeszcze mało przezyles :p

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

10. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Z konsolą to pierwszy raz mialem takiego chlopa, z kompami czy z laptopami przychodzili różni nawiedzeni hehe ale co zrobić są ludzie i dekle

11. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiedziałeś ,że chińskimi pcb są takie jaja:) Człowiek się uczy na błędach zanim odeślesz konsole sprawdzasz dokładnie:).

12. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja zrobiłem sporo tych CHIŃCZYKÓW i nie wiedziałem że problem nagminny...
    Owszem raz mi otworzyło kieszeń z wirującą płytą ale to było raz i później nie miałem problemów... ale jak widać są lub trafiają się

13. fifi88

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Można zamknąć problem rozwiązany, wymienilem na inne pcb (też chińskie takie samo) i problem sie nie pojawial. Widocznie jakas sztuka dziwna. Dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum