1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy nagrywaniu, ihas 124b

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xevy, Październik 26, 2013.

1. xevy

xevy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z nagrywaniem gier pod LT 3.0
    Niedawno zakupiłem nagrywarkę ihas 124b z tej aukcji LITEON iHAS124-19 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3652288547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    problem pojawią się gdy po skończonym zapisie, trwa weryfikacja, pojawia się błąd.
    logi image burna wyglądają mniej więcej tak:
    Image-Share - image-jpg-2317-273
    i dalsza część
    Image-Share - image-jpg-2317-274
    dzieje się tak gdy w book type wybieram opcje "Drive (For DVD+R DL Media - EEPROM!)
    ustawienia:
    EEPROM
    -Smart Burn - ON
    -Force Hyper Tuning - OFF
    -Over Speed Writing - OFF
    -Online Hyper Tuning - ON
    IMGBURN
    -OPC - ON
    -Prędkość x2,4
    -Bufor max
    Dla płyt Platinum MBIPG101-R10-65 i Ritek-S04-66.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    wgraj od nowa plik pod te ID ustaw dobrze eeprom zalezny od ID plyty i palisz :) jak cos plik pod wszystkie platyny mam wgrasz go i bedzie po problemie

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum