1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem przy nagrywaniu maxa payne'a

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bodziek93, Październik 30, 2012.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    elo, mam nadzieje ze dobry dział, mam taki problem ze nagrwyalem maxa payna wlasnie. Wczensiej angrywalem duzo gier, z wiekszoscia nei mialem problemow i maxymalnie to nie dalo sie ich zainstalowac, ale działały. Mam zwykla nagrywarke,a le slsyzlem ze to nic nie rpzeszkadza przy MP 3. Nagrało sie w 100 %, nastepnie przy weryfikacji (nagrywalem img burn) przy 49 % wy***** błąd. Kliknalem kontynuuj, lecz yw***** kolejny i kolejny i kolejny i kolejny .... az kliknalem ignoruj kreszte, i tak sobie mielil i mielil,az doszlo do 178 bledow i wbil sie 50 %, lecz znow to smao, slchac bylo pozatym ze ostro jedzie sobie z ta ***** i ostro ją mieli, poczytalem w meidzy czasie ze jakis zipek tu na forum tez to mial lecz gry mu działały, pomyslalem ze nie bede jej juz meczył, i ja wyciagnalem, miala niewielkie rysy jakeis takie dziwne, wlozylem do konsoli i jak zwykle mi ***** nie działa. Cztalem ze to wina img burna zeby cd clonem nagrywac, ze to ma powiazanie z deamonem, a jego wyalczylem wczesniej. Co robić ? jutro angram jeszcze raz, ale jak to zrobic by zapobiec temu błędu, prosze o syzbka odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przede wszystkim zwróć uwagę na gramatykę, bo aż ciężko to przeczytać. Czasem się zdarza tak, że gra po prostu źle się nagra. nie ma co panikować... jeśli byś miał taki problem po nagraniu z 3 płyt to wtedy byłoby nad czym myśleć.. Weryfikacja nie ma nic do tego, że płyta nie działa.. Po prostu źle się nagrało.. Jeśli przy kolejnych płytach będzie to samo to znaczy, że pada ci nagrywarka..

4. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok, dzieki sorrka za błedy ale w tamtej chwili byłem, mocno zdenerwowany tym co sie stało :D Znalazlem na internecie duzo przypadkow ze nagrywalo im sie 100 %, a przy weryfikacji przy 50 pojawial sie błąd, wlasnie przy 50, jutro nagram jeszcze raz. Wiec mowisz zeby nie weryfikowac nawet, a moglbys mi jeszcze opisac dokladniej metode z mp3 ? Czy zgrana plyta audio cd na dysk konsoli tez moze byc? Bo tak zrobilem, probowalem to z maxem ale nie podzialalo, pewnie zle nagrane bo nawet miniaturka maxa sie nie wyswietlała. dzieki pozdro

5. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak, może być płyta audio. po prostu wkładasz do napędu i kopiujesz jeden kawałek na twardy dysk i uruchamiasz w odtwarzaczu zanim włączysz grę. Tak, jeśli nie pojawiła się nawet miniaturka to znaczy, że gra ewidentnie źle nagrana.

6. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Elo, jestem wręcz ******ony. Wcześniej myslalem ze przyczyna niedzialania plyty byla weryfikacja ktora totlanie porysowala mi laserek, teraz odznaczylem weryfikacje, wypalilem w 100 %, pisalo ze succesfull, wkladam nie wyswitla sie obrazek, chyba ze za krotko czekalem, i znow przetrzyj szmatka, co robic ?! Wrzucic do abgxa ?

Siema zarzucam logiem, z nagranej płyty: Co robic, co to znaczy ?

7. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A co ma znaczyć? nie dowiesz się nic z abgx jeśli wkładasz płytę nagraną zwykłą nagrywarką sposobem truncate

8. bodziek93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Więc co robić, 2 razy nagrane, 2 razy z******, tak samo. Moze u kumpla nagrac? Czy to ma sens, obraz uszkodzony ? Dasz gg lub inny komunikator ?

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    #1 Zły dział.
    #2 Jeśli o coś pytasz na forum to staraj się składać zdania chociaż na poziomie szkoły podstawowej, bo się czytać tego nie da.
    #3 Wszelkie wulgaryzmy, nawet w formie ******są zabronione.
    #4 Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji.

Przenoszę temat do właściwego działu a autora pouczam.

Wczytywanie...

Poleć forum