1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy podejściu do flashu - benq

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kondisz, Wrzesień 20, 2011.

1. kondisz

kondisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dziś zabierałem się do flashowania napędu benq i próbowałem do tego użyć wbudowanego kontrolera ESATA w laptopie dell 1537, jednak po przejściu w tryb testowy windowsa oprogramowaniem Driver Signature Enforcement Overrider 1.3b uruchomiłem Jungle Flasher V0.1.87 beta (277) i wszystko pięknie się załadowało jednak napęd nie został wykryty, posiadam 2 wykryte porty, ale nie są to te.

Oczywiście zanim uruchomiłem Jungle Flasher włączyłem konsolę przyciskiem od wysuwania tacki, odłączyłem napęd wsunąłem do połowy oraz podłączyłem zasilanie z X'a do napędu.

Czy ktoś się spotkał z tego typu problemem?? A może udało się komuś za pomocą wbudowanego kontrolera już to osiągnąć?
    Ewentualnie jaką opcję polecanie dla laptopa do przerobienia tego napędu, bo się już tyle wszystkiego naczytałem że mam mętlik w głowie i nie wiem co już mam robić.

Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum