1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy przeróbce RGH - xell nie startuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bluepop, Listopad 15, 2014.

1. Bluepop

Bluepop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam wszystkich.
    Niespelna miesiac temu zakupiłem konsole Xbox360 E 4GB, zdecydowałem sie na przerobke RGH.
    Oddałem wiec konsole do serwisu, minely 3 dni, a tu cisza. Napisalem wiec wiadomosc do serwisu w sprawie konsoli. Odpisano mi, ze jest pewien problem przy przerabianiu, mianowicie "xell nie startuje, a jest to podstawa przy przerobieniu konsoli na rgh" (mniej wiecej taka odpowiedz dostałem). I tutaj moje pytania które chcialbym zadać:

1) Co to jest / do czego jest potrzebny ten Xell przy przeróbce rgh?
    2) Czy konsola bedzie działać normalnie jeśli serwis przywróci ją do stanu pierwotnego?
    3) Jaka może być przyczyna tego, że ten Xell nie chce wystartować?

Konsola z 19-02-2014r
    Płyta głowna: Corona (niestety nie wiem ktora wersja)

Jezeli potrzebne są jeszcze jakies informacje nt konsoli to prosze wspomnieniec o tym w komentarzu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli konsola jeszcze działa, to po powrocie do oryg pamieci będzie żyć.
    Xell wyswietla początkowo unikatowy klucz szyfrujacy, bez jego włączenia nie ma rgh.
    3. Konsola padła, serwis kiepski, konsola jest 0.001% których nie da sie zrobic.

Najwyżej ja zabierz podeślij do mnie

4. Bluepop

Bluepop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Powiedziano mi, ze jeszcze próbują ją postawić "do pionu". Jezeli w ciagu najblizszych dni nie postawia jej to zabiore ja z tego "serwisu" i rozważe przerobienie u kogos innego.

Wczytywanie...

Poleć forum