1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy rejestracji kodu PES xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adek08, Maj 31, 2015.

1. adek08

adek08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem nową grę PES 2014. Przy uruchomieniu gry online wyskoczyło mi okienko, żeby wpisać 25cyfrowy kod z płyty. Wpisałem go, zaakceptowałem regulamin, ale nie dokończyłem rejestracji (wyłączyłem kiedy pojawiła się informacja, żeby wpisać imię/mail itp.). Teraz przy wpisywaniu ponownie kodu wyskakuje informacja, że kod jest już nieaktywny. Co mam teraz zrobić? Szukałem w ustawieniach, myślałem, że może muszę dokończyć tę rejestrację, żeby móc grać przez internet, ale nic nie mogę znaleźć. Nie mogę grać przez internet. Ktoś wie, co mam w takiej sytuacji zrobić?
    Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum