1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy rozpakowaniu iso i nie tylko...

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Papillon, Luty 5, 2009.

1. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    A wiec sprawa wygląda tak: (dokładnie nie wiem w jakim dziale powinien powstać ten temat).

Pobrałem wszystkie party gry Virtua Fighter 5, ale niestety wywala błąd CRC (wolumin uszkodzony) przy rozpakowaniu partów 48 i 71. Tak się dzieje gdy wypakowuje WinRarem, a gdy 7Zip'em sytuacja się zmienia! (wtf!?) pisze że part 1 jest uszkodzony tylko... że w tym przypadku wypakowuje docelowe dwa pliki (DVD i obraz). Wrzuciłem z ciekawości obraz do Mulleter'a i byłem pewien że przy sprawdzaniu (fix) wyjdzie komunikat ze coś nie gra...a tu że wszystko OK. No to na upartego zaznaczyłem żeby sprawdził obraz dokładnie (to co trzeba tak długo czekać) i ku mojemu zdziwieniu wyszedł komunikat że obraz płyty jest perfekcyjny (wiecie o co chodzi). Stąd moje pytanie: Czy taki obraz płyty nadaje się do nagrania? czy istnieje opcja że po nagraniu gra może działać? Dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ściągnij jeszcze raz te uszkodzone party i spróbuj wypakować. Mnie zawsze pomaga :)

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Tak , mozesz nagrac . Temat leci do ISO

5. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    spróbuje tak jak mówisz pawel92g jeszcze, hmmm gdybym miał zamienniki tych partów to nie byłoby problemu^^ ale nie mam.

To że mogę nagrać to wiem, ale czy jest możliwość że taka gra może działać? Dzięki za odpowiedzi.

6. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie zalecam. Ostatnio pożyczyłem pendrive 32GB, żeby przenieśc obrazy do kumpla gdzie je nagrałem. Miałem trochę problemy z zapisem (32GB to moim zdaniem za dużo bo są kłopoty, bynajmniej u mnie) i jedno iso było uszkodzone, jednak rozmiar pliku był wskazywany dokładnie. Olałem to, sprawdziłem w Mulleterze czy jest ok bo nie chciało mi się wrzucać tego drugi raz. Nie wywaliło żadnego błędu (przy tym długim sprawdzaniu). Obraz nagrany, płyta do xboxa... no i cóż kolejny Verbatim do kosza

7. Tubson

Tubson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sulejówek
    błąd crc czesto wystepuje w przypadkach... walnięte pamięci ram, podkrecony ram lub procek, doswiadczyłem sam i zagłębiłem się w tym temacie trochę... tak samo czesto tez mi ten bląd wyskakiwał jak pobierałem z rapida i innych warezow... przy torrentach nie ma o tym mowy dlatego sciagam tylko przez ten format plików...
    swoją droga pendrive'y mają system fat32 wiec całości nie wrzucisz jako jeden plik *fat32 nie obsluguje plików wiekszych niz 2 gb.... wiec tak sie bawić w pakowanie i rozpakowywanie zeby cos przenieść jest bez sensu

Wczytywanie...

Poleć forum