1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy starcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kicker2k7, Kwiecień 7, 2012.

1. Kicker2k7

Kicker2k7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po uruchomieniu xboxa jest problem z zalogowaniem się. Zawiesza się przy starcie i dalej nie chcę ruszyć. Wszystkie diody są w porządku. Proszę o pomoc.

zdjęcie - Zdjęcia - Pokazywarka.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Spróbuj odpiąć dysk z konsoli i wtedy urochomić.

4. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dalej to samo , próbowałem już kilka razy.

5. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proponuje zresteować system konsoli aktualizacji.

Wyzerowanie pamięci podręcznej oraz aktualizacji gier:
    Przejdź na planszę "SYSTEM"
    Wybierz "MEMORY"
    Wciśnij Y na symbolu dysku twardego "HD"
    Wciśnij X,X, Lewy Bumper, prawy Bumper, X,X
    Na ekranie pojawi się komunikat: "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

2 sposób:

Wyzerowanie błędnych auktualizacji oprogramowania konsoli powodujących błędy:
    Gdy konsola jest wyłączona wciśnij i przytrzymaj przycisk od synchronizacji gamepada.
    Włącz konsolę i caly czas trzymaj przycisk synchronizacji wciśnięty do momentu całkowitego uruchomienia konsoli.
    Wybierz Yes

6. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwszy sposób raczej odpada bo nie mogę dostać się do dashboarda gdyż zawiesza mi się xbox na starcie tak jak na zdjęciu. A z drugim sposobem jakoś nie potrafię sobie poradzić gdyż po włączeniu pada (wyłączony xbox) włącza się konsola i pojawia się znów logo i nic się nie dzieje.

7. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przytrzymaj przycisk od synchronizacji gamepada w konsoli jest taki maly przycisk synchronizacji obok wejscie memory w obudowie konsoli zobacz i sprawdz ten przycisk malutki okrągły, wtedy trzymaj długo tak i włącz konsolę.

8. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w padzie kółko zaczęło się kręcić tak jakby miał zacząć się synchronizować ale następnie zaczeła działać w padzie tylko 1 dioda i dalej zawieszony ekran xboxa. Zrobiłem na dwa sposoby najpierw przy wyłączonym xboxie trzymałem ten malutki okrągły przycisk (wcześniej w ogolę inny wciskałem ten co się włącza pada) lecz nic się nie działo (pad wyłączony) odpaliłem konsolę i zwiecha. Drugim sposobem odpaliłem najpierw xboxa , później pada tym dużym przyciskiem między w startem a backiem , a następnie przytrzymałem przycisk synchronizacji w padzie i zresetowałem konsole , w padzie diody zaczęły się kręcić i stało się to co na początku czyli została jedna dioda na 1.

9. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w padzie nic nie wciskaj. tylko wcisnij ten przycisk na panelu konsoli z przodu jest malutki guzik okragly, obok tego guzika jak właczasz konsole, powinno pomóć.spróbuj dokladnie to zrobić.

zalecam wyjąć dysk , bez dysku twardego wyjmij go.

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    niechce straszyc ,ale ja mialem tak w starej konsoli przed RRodem ,a pozniej wyskoczyl E74 ;]

11. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wklep LB RB X LB RB X

12. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy przytrzymuję ten przycisk obok memory i za jakieś 5 sekund odpalam konsolę to zaczynają diody się kręcić jak szalone ale na ekranie nic się nie zmienia..

nic ;(

13. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm być może jest spalony GPU. nie jestem tego pewien. skoro diody kręcą jak szalone to już serwis albo wymiana konsoli. innego sposobu nie ma. no sorry ale pomogłem to nic nie zmieniło. szkoda.

14. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki mimo wszystko za pomoc , no nic, może być coś z GPU .

Wczytywanie...

Poleć forum