1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy tworzeniu firmware LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konr11, Styczeń 7, 2011.

1. konr11

konr11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanko chce stworzyć firmware z LT+ klucz z napędu miałem już wcześniej wyciągnięty w JF 1.78 klikam Open Source Firmware wybieram plik dummy.bin wyciągnięty z oryginalnego napędu(LiteOn) potem klikam Open Target Firmware i wybieram plik bin z LT+ . Następnie klikam Spoof Source To Target na dole wyświetla się Inquiry string copied to Target
    Identify string copied to Target
    Serial data copied from Source to Target
    No Calibration data in source

Niby wszystko ok tylko nie wiem co oznacza: No Calibration data in source
    Proszę o pomoc bo może robię coś źle

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Calibration data nie jest potrzebne wszystko robisz dobrze:)

4. konr11

konr11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź a jeszcze mam pytanko odnośnie LT+ jaki mam wybrać bo tam są LTPlus-748, LTPlus-838, LTPlus-838v2, LTPlus-934. Mam napęd LiteOn. teraz mam wgrane firmware iXtreme 1.6 czyli mogę śmiało wgrać na to LT+ ?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jesli dasz JF Open Source Firmware wyswetli sie obecna wersja iXtreme i wersja napedu i taka wersje wybierasz z paczki z LT+,mozesz tez zobaczy na nalepce na napedzie.wgrasz bez probllemu:)

Wczytywanie...

Poleć forum