1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy uruchomienu gry need for speed hot pursuit 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez glizda_tychy, Listopad 18, 2010.

1. glizda_tychy

glizda_tychy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

jestem tu nowy i wiem że moge pisać posty tylko tu
    znam różne fora i wiem że na każdym panują inne specyficzne zasady
    dlatego jeśli ktoś uzna ze to nie jest odpowiedni dział to z góry przepraszam i prosze o przesuniecie

dzisiaj ściągłem nowego nfs

z tym że jest pewien problem i nie wiem kogo sie poradzić

podczas odpalenia pojawiło sie okienko że gra bedzie potrzebować aktualizacji żeby sie urochomić
    aktualizacja zajmuje ok 190 mb
    po zaktualizowaniu pojawia sie okienko z napisem "nie można odczytać płyty, wejdź na www.xbox/support - coś w tym stylu)

i teraz pytanie, czy czasem do niej nie będzie potrzebny jakiś nowy flash ?? aktualnie posiadam 1.50
    czy może ściągłem nie do końca halo obraz (niby pisze PAL i wszsytko jest ok, pojawia sie obrazek odczytywanej gr)

wielkie dzięki za wszelką pomoc

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Nowy NFS posiada zabezpieczenie AP 2.5, musimy czekać na nowy flesz LT+, nie ma innej możliwości odpalenia nowych gier.

4. glizda_tychy

glizda_tychy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bo jeszcze nowe call of duty black ops mi chodzi i nie ma żadnych problemów
    nfs jest pierwszą grą z którą mam problemy

wielki dzięki za info czytałem coś o tym ap 2.5 z tym że tekst po angielsku i nie wszystko rozumiałem

tak więc chodzi o flasha tak jak przypuszczałem

Wczytywanie...

Poleć forum