1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy wgrywaniu LT 2.01 sammy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafał Jakuć, Listopad 29, 2012.

1. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Witam, wczoraj u kolegi próbowałem wgrać do sammiego LT 2.01 jakieś pojęcie na ten temat mam bo we wcześniejszej konsoli zrobiłem to bez problemu. Teraz sytuacja przedstawia się tak, nie wiem czy JF dobrze wykrył napęd, ale nie mogłem wejść w Vendor mode, klikałem w device ID/intro i nic, ciagle ..... a potem vendor mode failed, stwierdziłem ze cos moze byc ze sterownikami Via badz ich brak i zle wykrywa naped wiec myśle że olać to i spróbuje u kogoś innego ( nie mam złącza sata u siebie ) innego dnia. poskładałem konsole do kupy i zonk, miga szybko dioda power, sama konsola działa normalnie dopóki nie otworze tacki. po otwarciu czego bym nie włączył robi sie zwiecha. czy istnieje jakies prawdopodobieństwo że przy próbie samego wejścia w Vendor mode wyczyściło mi Firmware w napędzie? nie zdarzyłem odczytać klucza ani nic bo nawet nie weszło w Vendora. Pamiętam że bios napęd wykrywał, może uratuje mi skóre dosflash? Dodam że posiadam drugi napęd sammiego z wgranym już LT 2.01 ale pewnie nic mi on nie da bo klucze beda się różnić? Proszę o jakąś opinię na ten temat. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czasami jest problem z VM. Tak powinno pojść.

Ja używam probe i robię to w następujący sposób.
    -klikam Intro/Device ID , odłączam zasilanie od probe (nie włącznikiem , tylko wyciągam wtyczkę usb z probe)
    -igła do punktu MPX01 , klikam YES i podłączam zasilanie
    -wsakuje jakiś status status (nie piszę z domu i nie mam sprzętu pod ręką)
    -odkładam igłe , status się zmienia
    -czekam aż kropki dolecą do końca i wyświetli Device Intro Failed !
    -jeszcze raz klikam Intro/Device ID (napęd cały czas właczony)
    -klick na YES czekam chwilę i mam 0x72

4. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Kolego, dzieki za odpowiedź ale to tyczy się chyba Liteona a nie samsunga?

5. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrób tak na Samsungu powinno pójść sam męczyłem się parę dni wszystkiego próbowałem dopiero tak wszedł w Vendor mode. Masz Probe?

Daj znać czy poszło.

Wczytywanie...

Poleć forum