1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy włączaniu konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marqs75, Czerwiec 28, 2016.

1. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Problem przy włączaniu konsoli
    gdy włączam konsole przyciskiem od pada jest ok,gdy włączam konsole przyciskiem na konsoli tez jest dobrze,problem pojawia sie dopiero wtedy gdy konsola jest wyłączona a ja ją włączam przyciskiem do wysuwania płyty ( swieci sie tylko biale kólko,konsola nie reaguje brak obrazu w telewizorze) czy spotkal sie ktos z podobną przypadłoscią ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hmmm zawsze mi sie wydawało że od włączania konsoli jest albo przycisk na padzie albo przycisk na konsoli.

o M a c z 0 S lubi to.
  4. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Siadasz przed konsolą z nowa płytą w ręce więc co robisz ? odpalasz ją,czekasz az sie włączy i dopiero wtedy wysuwasz starą płytę tak ? Czy zeby zaoszczedzic sobie troszke czasu od razu EJECT hmm ?

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po chwilowym zastanowieniu, ja jednak włączam konsolę i nie czekam, jest w instant on więc odpala zanim źródło na tv zmienie.

Wczytywanie...

Poleć forum