1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy włączaniu xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lucky Luke, Listopad 6, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam.
    Mam dziwną sprawę. Ostatnio jak przerabiałem swojego xa to napotkałem na pewien problem. A mianowicie po złożeniu okazało się że przycisk od włączania xboxa ....jakby to powiedzieć przy naciskaniu przycisku power przy konsoli zauważyłem że strasznie dolega on do płyty głównej. Zaraz sprawdziłem u kumpla w konsoli i u niego przycisz jest mięciutki tzn wciskając go widoczne jest że się on wciska a u mnie nie;/ Efektem tego było sytuacja że włączam listwę i konsola sama się włącza i wyłącza. Sprzęt złożyłem na pewno dobrze bo później jeszcze raz składałem. Co może być przyczyną. Miał ktoś taki problem?
    PS> Dodam że na kumpla faceplate jest podobnie ale sama się konsola nie uruchamia i nie wyłącza ale przycisk jest nadal nie taki jaki powinien byc.:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak zdejmiesz faceplate tez sie sama wlacza? Prawdz sam przycisk na module rf. Jak jest ok to latwo to rozwiazac - delikatnie spiluj ten zabek w faceplate co naciska przycisk.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Sama konsolka się nie włącza tylko z założonym faceplate.
    Po południu spiłuje lekko ten ząbek i powiem czy poszło gładko.

UP.
    Spiłowałem delikatnie pilniczkiem i jak złoto. Swoją drogą dziwne że tak się stało. Zawsze konsolkę rozbieram i skręcam delikatnie.

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum