1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem przy włączeniu gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yoooj, Kwiecień 17, 2012.

1. Yoooj

Yoooj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest następujący, zakupiłem konsolę SLIM, 250GB z przeróbką 3.0. Wszystko ładnie chodziło przez 2 dni. Teraz jak ją odpaliłem po odczytaniu płyty z grą Kinect Adventures i wyskakuje LOGO XBOX360 zamiast gry. Macie na to jakieś rady? Próbowałem już różnych kombinacji typu wyłącz Konsolę, wyjmij płytę i włóż płytę. Nie wiem co teraz z tym fantem zrobić. Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wyskakuje Ci biały ekran pisze xbox360 i napisy w paru językach ?
    Tylko na tej grze czy na wszystkich ?

4. Yoooj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tylko tą grę... Wyskakuje LOGO XBOX360 na białym tle BEZ ŻADNYCH NAPISÓW. ;s Jak wcisnę A na padzie to wyskakuje pasek z "Play" "Przewiń dalej" itd. Jakby widział film? ;s

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wygląda na brak lt

6. Yoooj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To czy rzeczywiście jest LT wgrane sprawdzę jak tylko dorwę płyty;s. Ale powtarzam jeszcze raz gra która nie działa to Kinect Adventures ---> Oryginał

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli oryginał to stawiam na uszkodzone FW, trzeba będzie pewnie wgrać jeszcze raz.
    Objawy, które podałeś są przy braku lt/źle wgranym.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Padła elektronika, lepiej żebyś miał fw lub osoba która wgrywała. Inaczej już tylko rgh

9. Yoooj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osoba która to wgrała to serwis z Allegro (Bardzo daleko...). Co to jest ten RGH (Jaki koszt tego?)? Czy istnieje możliwość, że to się samo* naprawi?

Najważniejsze... Czy będzie czytał Gry nagrane na płyty +R DL? ;s (Wiem... Mogę sam sprawdzić, ale wciąż czekam na płyty z allegro >.<)

Jakoś nie widzi mi się odsyłanie tego wszystkiego z powrotem do sprzedawcy.

%%%% EDIT %%%%

NIE wiem jakim cudem ale po tym jak podniosłem przednią część xbox'a do góry gra ruszyła.... WTF? Macie na to jakieś wytłumaczenie >.<?

Wczytywanie...

Poleć forum