1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem-przypadkowy format dysku rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ziko1313, Listopad 29, 2013.

1. ziko1313

ziko1313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam :)
    Jestem nowy także jeśli będą jakieś odpowiedzi to proszę w trybie 'LAIK'
    Mam Xbox 360 4gb Slim. Problem jest następujący: Wczoraj przy probie instalacji GTA V musiałem dopiąć pendrive do konsoli. Przypadkowo przy próbie dostosowania pendrive sformatowałem zewnętrzny hdd ( WD500gb) ( zapewne straciłem wszystkie gry i sejwy???) próbowałem przywrócić dane programami EASEUS i TestDisk i DMDE niestety z marnym skutkiem chociaż od czasu sformatowania nic nie było na niego wrzucane itp. Programy znalazly 21000 plików ale żaden nie jest w swoim folderze i wszystkie mają dziwne nazwy. czy zna ktoś jakiś inny skuteczny program którym mogę spróbować?
    Konsola ma chyba wgrane FSD 3 na wewnętrzny hdd bo uruchamia się z nim ( ale niestety wszystko jest po angielsku i ze zwykłą skórka). Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć mi jak przystosować hdd ( jeśli nie uda się z niego nic odzyskać) aby znowu konsola z nim działała? jakie utworzyć na nim foldery żeby wrzucać gry? gdzie wrzucić spolszczenie skorki, ewentualnie nową?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sformatowałeś , więc nie ma ...
    Jeśli chcesz go przystosować do konsoli z RGH to sformatuj go do fat32 na komputerze, najlepiej programem GUIFORMAT.
    Foldery utwórz jakie chcesz, jeśli używasz FSD to jego ustawieniach tylko przypiszesz ścieżki do odpowiednich folderów.
    Skórki wrzucasz do folderu SKINS w folderze z FSD
    Spolszczone skóry z rozszerzeniem .xzp oraz plik polish.xex znajdziesz na forum.

4. ziko1313

ziko1313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy konsola dalej będzie chciała współpracować z grami kinect? czy muszę wgrywać jakieś sterowniki?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. ziko1313

ziko1313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a teraz jeśli przystosowuje od nowa zewnętrzny dysk do Xboxa to mogę zrobić tak że część jego jest 'przystosowanym ' do xboxa żeby powiększyć jego pamięć wewnętrzna (i móc na nim instalować gry) a cześć jako normalny dysk do rgh?

Wczytywanie...

Poleć forum