1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Pytania o beta tester dasha .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XxxDilerxxX, Sierpień 28, 2012.

1. XxxDilerxxX

XxxDilerxxX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paczków
    Witam jestem nowy i mam pytania Pzd ekipe całą :)

1. Czy dobrze się zarejestrowałem ? Więc tak po zarejestrowaniu mam coś takiego : Welcome to the Xbox LIVE Update Program!

We are looking forward to your active parti****tion in the program and hope that you will check back in here on a regular basis to stay informed and involved with the latest updates happening in the program. To access the latest information available for the program click on the links in the left-hand navigation bar or the specific content links below.

2. Czy dalej są zapisy ?

3 Czy jestem na liśćie do wysłania cody .

4. Męczy mnie to że tutaj gośćiu zrobił jak ja : How To Get The New Xbox Dashboard Beta 2012 | Browse the internet on your Xbox - YouTube i dostał tą zakłądę z kodem ?a ja musze czekać 1-2 dni robocze ?

Wczytywanie...

Poleć forum