1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Red Dead Redemption po aktualizacji dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamaru, Grudzień 4, 2013.

1. adamaru

adamaru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, miałem przeróbkę LT 3.0, sam sobie robiłem. Miałem dasha chyba 2.0.14cośtam.. W każdym razie konsola w ustawieniach pokazywała datę 2011. Wrzuciłem płytkę oryginalną z Far Cry 3 ale nie odpaliło bo chciało dokonać aktualizacji. Zezwoliłem na nią i pograłem trochę w FC3. Niestety odpalam teraz Red Dead Redemption (nagrany backup) i po logo Rockstara mam czarny ekran i zero dźwięku.. Zaznaczam że sprawdzałem GTA IV The Ballad of Gay Tony i działa normalnie. Co się mogło stać? Usunęło mi przeróbkę? Przerobić napęd ponownie? Teraz konsola pokazuje rok 2012. Aktualizowac dasha do jeszcze nowszej (o ile jest?) i wtedy flashowac?

Wczytywanie...

Poleć forum